24 Aralık 2013 Salı

adım adım eğitim setimiz 14.ay

adım adım setimizin bu sayısı 13. ayla birlikte geldi esasında. yıl sonunda kargoda yaşanabilecek yoğunluktan dolayı setimizin elimize ulaşması aksamasın diye düşünülmüş bu durum. hani iyide oldu. set elimde olunca bu sayıdaki etkinliklere paralel ilave şeyler düşünüp uygulama fırsatım oldu böylece.
aslında müşteri hizmetlerini arayıp setlerimin bundan sonra 2 ay bir arada gönderilmesini talep etsem hiç de fena olmaz:))

gelelim bu ayki sayıya..

bu sayımız hayvan sevgisi üzerineydi...ee malumunuz zeynep kuzusuda minik bir hayvan sever olunca bu ayki kitabımız çok verimli geçiyor şimdilik...henüz 5 gün oldu seti ortaya çıkaralı..18 aralık'ı bekledim zeynebe göstermek için:)

yürüme bandımız henüz işimize yaramıyor ne yazıkki..çünkü zeynep kuzusu yürümeye pekde niyetli değil...emir ne zaman gelecekde kalkacak ayağa bir allah biliyor...bu sayıya ilave olarak hazırladığım kitapçık bu da..20 sayfa kadar var zannediyorum. zeynebin tanıdığı hayvanların resimlerini buldum internetten ve kalın kağıda çıktı aldım baskı merkezine gidip...A4 boyutundaki kağıtlarımı üstten iki yerden deldim ve kurdela ile bağladım. zeynep tek tek çeviriyor sayfaları, kendince sesler çıkarıyor...çok bariz miyav, hav hav, möööö gibi efektlerden çok hepsineeee 'haaaaawwwffff' gibi bir ses çıkarıyor şimdilikk :) 

yine bu ayki sayıda büyük küçük kavramına yer verilmiş. doğrudan 'hangisi büyük? hangisi küçük? ' diye sormuyor elbette...'anne-yavru' ikilemi ile başlıyoruz büyük küçük kavramlarını pekiştirmeye...bununla alakalı 
etkaca'da gördüğümüz bu kitabı çıktı aldım ama henüz pvc kaplayamadığım için kızıma gösteremedim. en kısa zamanda kitap haline getirip çıkarcam ortaya...zeynebin çok seveceğini düşünüyorum...çok uygun bir çalışma olacak hem hayvanlar kitabı hem de büyük-küçük kavramlarına değinmesi sebebiyle...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımda

Fotoğrafım

Harika bir anne- babanın tek kızı, iki erkek kardeşin ablası, 2010 Temmuz'dan beri eş, 2012 Ekim'den beri dünya tatlısı bir kızın annesiyim.