15 Şubat 2014 Cumartesi

Yumurta kutusundan tırtıl;)

Artık hiç bir kutuyu, boş şişeyi atamıyorum. 'atma kullanırsın dolabı'na kaldırıyorum. Ve gerçekten bir gün lazım oluyor.Bugünkü etkinliğimizde yumurta kutusundan yaptığımız tırtılımız. Hem ince motor gelişimine hem de sarı rengini pekiştirmeye yönelik keyifli ve kolay bir etkinlik oldu. zeynepcikde sabah kalkıp görünce çok sevindi. ilk başta ne olduğunu anlayamadı ve tırtılı araba gibi sürdü masanın üzerinde. biraz bekledim ve oynamasına izin verdim. Daha sonra dikkatini şönillere çektim ve 'annecim bak aç tırtıl, tırtılın karnı acıkmış hadi ona sarı muz yedirelim' dedim. Aç tırtıl kitabından tanıyoruz zaten tırtılı:) büyük bir keyifle karnını doyurduk..eee elbette şönillerin tadına bakmayıda ihmal etmedik :) ne zaman bitecekse bizim bu dönemimiz bilemiyorum açıkcası:)
velhasıl anne umutlu, zeynep mutlu, aç tırtıl tok bir şekilde etkinliğimizi tamamladık...4 yorum:

 1. çok tatlı olmuş bu tırtıl : )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. link paylaşımınada yetişti nihalciğim bu sevimli tıytıll:))) sevgiler

   Sil
 2. Çok şirin olmuş tırtılınız :) Ayy Nihal'i görünce hemen oraya zıplıyorum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tesekkur ederizz tugbacım...hemen hemen koşş link paylaşımınaa:) bende anneolucamben esram'da görünce zıpladım Nihalin oraya:)

   Sil

Hakkımda

Fotoğrafım

Harika bir anne- babanın tek kızı, iki erkek kardeşin ablası, 2010 Temmuz'dan beri eş, 2012 Ekim'den beri dünya tatlısı bir kızın annesiyim.