26 Mart 2014 Çarşamba

Bahçemizi ektik, diktik, biz bahara merhaba dedik ;))

Zeyneb'e kırtasiye alışverişi yapmayı çok sevdiğimi daha önce söylemiştim size sanırım. İşte bu alışverişlerin hepsinde 1-2 sticker atıyorum sepete. O ay kafamda tasarladığım etkinliklerle alakalı olanları hiç kaçırmıyorum özellikle. Bu sebze stickerlarını çok önceden almıştım. Baharın gelişiyle birlikte yeşil rengine geçtiğimiz için zeminin yeşil olacağı birşeyler düşünürken aklıma geldi birden bire. Ve sonuç olarak böyle bir etkinlik oyuncağı çıktı :)
Bi nevi duyusal havuz gibide oldu açıkcası. 
Bahçe havası oluşturmak için çubuklardan çit, eva süngerden ağaç ve mavi kartondan minik bir göl yaptım. Ufak tefek detaylarla süsledim ve öğle uykusu sonrası kuzuma süpriz oldu :)
Bahçemize sebzelerimizi ektik. Stickerları çok sevdiği için keyif aldı zeynepcik. Hemde eşleştirme yapmış olduk. Sebzelerden ikişer tane varmış. Bende yapıştırırken farkettim. 
Tavuklarımıza yemlerini yedirdik. Ördekleri gölde yüzdürdük.  Ağacın altından gölgelenen kediciğimizi sevdik.Ve işte hiç bir müdahalem olmaksızın Zeyneb'in kendi ektiği ( ayyyy pardon yapıştırdığı :) bahçesi :))(

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımda

Fotoğrafım

Harika bir anne- babanın tek kızı, iki erkek kardeşin ablası, 2010 Temmuz'dan beri eş, 2012 Ekim'den beri dünya tatlısı bir kızın annesiyim.