27 Nisan 2014 Pazar

Oyun grubu 4. Buluşma

Oyun grubumuz büyük bir keyifle devam ediyor. Bu hafta en küçük üyemiz azra ve sevgili annesi esma ev sahibeliği yaptılar oyun grubumuza:)
Çocukların uyku saatine göre ayarladık buluşma saatimizi. Sabah 10.30 civarı toplanıyoruz. Esma teyzoş 3 ayrı etkinlik hazırlamıştı bu hafta kuzucuklara. 
Ilk etkinliğimiz traş köpüğüyle boyama idi. Tahmin edileceği üzere çocuklar çıldırdı resmen :) bıraksak tüm evi boyayacaklardı. 
Kazasız belasız etkinliği bitirip temizlendik aklandık paklandık. Sıra diğer etkinliğimize yani eva süngerden kesilmiş şekilleri yapışkanlı asetata yapıştırmaya geldi. En büyüğünden en küçüğüne hepsi çok sevdi bunuda.  
Son etkinliğimiz ise su şişelerinden fındık atmacaydı. Biz anneler dahil hepimiz çok sevdik bu keyifli etkinliği. 

3 etkinliği verimli ve keyifli şekilde tamamlamış olmanın mutluluğu ile mantılarımızı yedik, çaylarımızı içtik muhteşem Erciyes dağı manzarasıyla ve esma teyzoşa teşekkür edip iki hafta sonra Zeyneb'in ev sahibeliğinde buluşmak üzere vedalaştık...
Seviyoruz biz sizi sevgili oyun grubu teyzoşları ve kuzuları....


*** fotografların bir çoğu esma teyzoşun makinesinde olduğu için bu kadar ekliyorum şimdilik. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımda

Fotoğrafım

Harika bir anne- babanın tek kızı, iki erkek kardeşin ablası, 2010 Temmuz'dan beri eş, 2012 Ekim'den beri dünya tatlısı bir kızın annesiyim.