28 Eylül 2013 Cumartesi

Ikinci diş sevinci

Diş buğdayı partimize günler kala Zeyneb'imin ikinci incisi çıkıverdi. Çıkıvermiş demeliyim çünkü farketmedim diş çıkardığını. Kuzum geçen Cumartesiden beri rahatsız. Yüksek ateş ile başladı sıkıntı. Ertesi gün doktora gittiğimizde kakada ve kanda mikrop olduğunu öğrendik. Siz siz olun aklınızdan çıkarmayın diş 38 üzeri ateşe sebep olmazmış. Velhasılkelam, antıbıyotıkle atlattık çok şükür. Uykumuz, yeme içmemiZ yeniden düzene gırdi elhamdülillah :)
Ve bugün anneannesinin gözünden kaçmadı mini minnacık incimiz:)

Bebeğim sağlıklı dişlerin olsun, agrısız acısız kolaycana çıkarasın inşallah :)

Diş demişken partimize değinmeden edemiycem :) herseyımız hazır çok şükür. Bu hafta içi de kurabiyemizi yapıp koycam bi köşeye çünkü uğraştırıcı olacak malum. 
Diş pastası, kurabiyesi, muffini, saray sarması ve çikolata topları bana ait. Herkese 2 şer tane pasta düştü. Sağolsunlar onlar da seve seve yaparız dediler. Anneanne babaanne hala ve yengelerden bahsediyorum. Arkadaşlarımdan da söyleyen oldu sağolsunlar ama gerek kalmadı menümüz gayet zengin olacak inşallah. Parti sonrası kapsamlı ve bol fotolu bir yazıyla ayrıntıları anlatmak ıstediğim için bugünluk burda bitiriyorum. 

Ve işte kuzumun hastalıktan gözünü açamadığı günler. 


Tabi yaptığı soytarılıkları saymazsak :)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımda

Fotoğrafım

Harika bir anne- babanın tek kızı, iki erkek kardeşin ablası, 2010 Temmuz'dan beri eş, 2012 Ekim'den beri dünya tatlısı bir kızın annesiyim.