8 Ocak 2014 Çarşamba

pastel boya çalışması yaptık:)

dün akşam yemekten sonra zeyneple farklı bir etkinlik yapmak istedim. kucağıma aldım geçtik hobi dolabımızın karşısına:) pastel boyaları uzun zaman önce almış koymuştum bir kenara ( metro markette kırtasiye bölümünde ciddi bir indirim yakalamış ve alakalı alakasız doldurmuştum sepete) 
hadi dedim pastel boya yapalım..biliyorum çok erken ama denemekten ne çıkar:) geçenlerde çıktı aldığım bu kardan adam taslağını boyayalım diye düşündüm. güzelde oldu. aldık çoraptan kardan adamımızı tık tık karşımıza ve başladık boyamaya -yoksa karalamayamı demeliyim-:) gözler ve havuç burnu ben kondurdum kardan adamın yüzüne, gerisi zeynebimin ellerinden çıktı:)

şahaserimizin bitincede kapımızdaki yerini aldı ( oturma odamızın kapısını eserlerimizi sergilemek amacıyla kullanıyoruz daa:)

anne mutlu, zeynepcik mutlu:) pastel boyalara ilk dokunuş)
surattaki ciddiyete dikkat:)

ve işte mutlu son:) sağ üst köşesine adımızı yazdık tarihimizi attık. daha önce parmak boyası ile yaptığımız çalışmamızın tık tık yanında yerini aldı sevgili kardan adam:)


2 yorum:

 1. ilk karşılaşmaya göre çok iyi maşallah. Yayın aktarım gününe bizlerle olursanız çok mutlu olurum sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. pastel boya kolay sürülüyor yaa sevdik nihal teyzesi...
   biz çok seviyoruz yayın gününü zaten...ekledik bile doğum günümüzü:)))
   iyiki başlattınız böyle bir uyguluma, çok güzel bloglarla tanıştık sayende:))

   Sil

Hakkımda

Fotoğrafım

Harika bir anne- babanın tek kızı, iki erkek kardeşin ablası, 2010 Temmuz'dan beri eş, 2012 Ekim'den beri dünya tatlısı bir kızın annesiyim.